Ekspert Afiliacji / Praca w Domu / Zdalnie / Umowa

Ogłoszenie dodane w miejscowości Gostynin w kategorii Praca w internecie/zdalna

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Praca zdalna w domu:

- bez rozmów telefonicznych, spotkań z klientami,

- nie jest to MLM (marketing wielopoziomowy)

- nie pozyskujemy od kandydata żadnych danych poufnych w celu zbierania,

wykorzystywania i dalszego przetwarzania.

OFERUJEMY:

  • umowa /można łączyć z innymi formami zatrudnienia lub działalności gospodarczej,

  • wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN-12 000 PLN) miesięcznie,

  • wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe,

  • dodatkowe premie proporcjonalne od zaangażowania,

  • elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz o planie działania,

  • pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki,

  • szkolenia online i niezbędne narzędzia do pracy,

  • nie wymagamy doświadczenia,

  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,

WYMAGAMY:

  • pełnoletność,

  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,

  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski,

  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu,

  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,

  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

  • zaangażowanie

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych,

  • obsługa potencjalnych klientów /bez rozmów telefonicznych / spotkań online i offline

  • tworzenie narzędzi reklamowych,

  • praca odbywa się w 100% w internecie , w zaciszu własnego domu lub miejscu gdzie dana osoba przebywa

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji

  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie

  • Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać

Kliknij w link do mojego facebooka   https://www.facebook.com/Czarny1990a/

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!