Praca przy przygotowywaniu sałatek obiadowych - bez kwarantanny - Holandia!

Ogłoszenie dodane w miejscowości Gostynin w kategorii Praca Holandia

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii!

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami!

Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji - koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Zakres obowiązków:

•sortownie i kontrola jakości warzyw

•krojenie świeżych warzyw

•mycie oraz pakownie warzyw

•dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

•atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)

•wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek

•zakwaterowanie i ubezpieczenie

•umowę na warunkach holenderskich

•na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Więcej informacji po kliknięciu w link!

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Jeżeli zainteresowała  Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas!

Kamila:

tel: +48 570 901 414

work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)