Praca od zaraz w Niemczech!! Wysokie zarobki!!

Ogłoszenie dodane w miejscowości Gostynin w kategorii Praca Holandia

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•zapewnione zakwaterowanie

•cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

•więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944

•poszukujemy pracowników na stanowisku: ELEKTRYK, SPAWACZ, ŚLUSARZ, MALARZ, STOLARZ., OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, LAKIERNIK! ORAZ INNE ZAWODY!!

Wymagania:

•doświadczenie na w/w stanowisku

•sumienne wykonywanie powierzonych zadań

•prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

•mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub  napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!